Акція “16 днів проти насильства”

Акція “16 днів проти насильства”🚫

У 3-Б класі (класовод Агапова А.С.) була проведена інформаційна година “Стоп насильству”.⛔

Учні обговорювали питання насильства, вчилися не допускати будь-яких його проявів та як себе захистити.

Переглянули відео , обговорили різні життєві ситуації та вивчили “Мої правила безпеки”. Дійшли висновку, що ніхто не має права застосовувати насилля по відношенню до інших людей, кожен повинен залишатися людиною!🤗❤️

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ ПОНАД УСЕ! 🤗❤️🥰

Якщо дорослі чи учні зіткнулися з домашнім насильством або стали свідком цього явища, необхідно зателефонувати за наступними номерами телефонів:

15-47 – Урядова «гаряча лінія» для осіб, які страждають від домашнього насильства;

0 (800) 500 335 або 116 123 (з мобільного) – Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації. Дзвінки безкоштовні зі стаціонарних і мобільних телефонів будь-яких операторів по всій території України.