До Дня Державного Герба України

20 лютого лідери шкільного учнівського самоврядування відвідали виставку “Знак на щиті’, що розповідає про історію українського Тризуба.🇺🇦🇺🇦🇺🇦

У трьох виставкових залах учні оглянули:

💙стародавні монети із зображенням Тризуба і описані факти з історії символу;

💛 колекцію з понад 160 печаток доби Української Народної Республіки (УНР), періоду Української Держави Павла Скоропадського та з часу після проголошення у Львові 30 червня 1941 року Акту відновлення Української Держави;

💙зразки декоративно-ужиткового мистецтва 💛народний одяг та предмети побуту, що були створені між Першою та Другою світовими війнами, та містять зображення Тризуба.

💙 артефакти періоду Революції гідності;

💛💙В одній із залі переглянули відео, як відбувався процес виробництва Тризуба і його монтажу на щит монументу «Батьківщина-мати».

💛💙Після огляду експозицій учням провели інтерактивний урок “Чому Тризуб переміг Лева?”. А також учні виконали інтерактивне завдання: вибрати і представити 5 відповідних печаток з тризубом.

Цікався, вивчай і знай свою історію‼️

ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ СТРІЙ 24 /7!💛💙

#Лідери_243