![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/03/430127671_863845578877884_1137569581262061734_n-1024x1024.jpg)
Зовнішній вигляд ділової людини- це перший крок до успіху в ділових стосунках.
Сьогодні учні 5-в класу (кл.кер. Цевонюк І.В.) підготували презентацію “Етикет ділового одягу, ділові подарунки” та поділилися цікавими фактами про стиль, етикет, імідж, зовнішній вигляд ділової людини Підготували сценку ,як правильно дарувати квіти
і подарунки.
#школа_243_київ
#Талановиті_діти_школи_243
#Творчі_вчителі_школи_243