![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2021/05/179835943_2874751759454196_3008365077289172508_n.jpg)
В останній день Тижня художньо-естетичних дисциплін була проведена конференція з учнями 11-х класів на тему: «Професії майбутнього». Старшокласники з зацікавленістю підійшли до підготовки цього заходу. Провели пошуково-дослідницьку роботу. Адже в наступні 10 років очікується поява абсолютно нових, але разом із цим потрібних для людства професій. Під час доповідей було зрозуміло, що дехто з них присвятить своє майбутнє саме цій професії у майбутньому. І ми зможемо пишатися своїми випускниками!