![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2022/01/268735410_3039904732938897_7109105129601657704_n.jpg)
Сьогодні до наших найменших учнів приходив Святий Миколай і не з порожніми руками!!!Наші першокласнички у цьому році були дуже чемними і слухняними дітками, тому Святий Миколай приніс їм солодкі дарунки!
Про Свято. День святого Миколая прийнято святкувати 19 грудня. Свята найбільше очікують діти. Адже саме в ніч проти 19 грудня вони отримують від святого подарунки. Батьки з дитинства привчають малюків, що святий Миколай приносить солодощі лише слухняним діткам.Дорогі діти, батьки, вчителі! Вітаємо всіх з прийдешніми Новорічними святами!!
! Нехай Святий Миколай принесе усім нам найдорожчі подарунки: міцне здоров’я, родинний затишок, мир і спокій у серці!