День пам’яті про Чорнобильську катастрофу

26 квітня відбулася учнівська конференція “Чорнобиль не має минулого часу”.🙏🙏

Учасниками заходу були учні 7-11 класів.

Доповідачі розкрили тему:

– ” Історія Чорнобиля”- учениця 11-А класу Середа Валерія (керівник вч.історії Бондаренко А.В.).

– ” Чорнобильська зона – географічний путівник” – учні 8-В класу Силенко Ілля, Цевонюк Андрій (керівник вч.географії Герасименко Л.М.).

– “Чорнобильська катастрофа: причини та наслідки”- учениця 11-А класу Кулеш Надія (керівник вч.фізики Крупко Л.В.).

– “Екологічна катастрофа ХХ ст.” – учениця 7-Б класу Блануца Софія (керівник вч.біології Коренська В.А.).

– “Чорнобиль у літературі” – учениця 10 класу Гулідова Вероніка (керівник вч.укр.літ. Бубко М.В.).

Чорнобиль – це вже Історія України, але треба пам’ятати про страшні наслідки , вболівати за минуле своєї держави, щоб протистояти злу, насильству, руйнуванню навколишнього світу.

Вшануймо пам’ять загиблих ліквідаторів під час трагедії.

на ЧАЕС.

Із великою шаною та вдячністю схиляємо голови перед теперішнім героїзмом персоналу ЧАЕС, рятувальників, які нині працюють усупереч російському терору.🙏🙏🙏

ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ СТРІЙ 24 /7!💙💛👍

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ 💙💛🇺🇦🇺🇦