![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2020/01/78834688_2452908284971881_573305106687066112_n.jpg)
У рамках Декади права і толерантності у ЗЗСО 243 проведено шкільний правовий турнір “Я маю право!”, в якому змагалися збірні команди 9-х, 10-х, 11-х класів та збірної команди учнів ПНЗ “Німецько-українська міжкультурна школа в місті Києві” ( учитель Мушинський Володимир Іванович).
Найкращими знавцями права та переможцями Турніру стала команда учнів 11-х класів!
Друге місце здобула збірна команда учнів 10-х класів.
Третє місце розділили команди 9-х класів та збірної учнів ПНЗ “Німецько-українська міжкультурна школа в місті Києві”.