![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2020/01/79941490_2470344283228281_3805334470135906304_n.jpg)
За підтримки депутата Київради Валентина Миколайовича Мондриївського вперше на базі школи 63 проведено творчий конкурс “Різдвяні вечорниці”, в якому взяли участь наші талановиті учні.
Дякуємо вам за гідні виступи!
Ви-молодці!!!
Пишаємося вами!!!
За підтримки депутата Київради Валентина Миколайовича Мондриївського вперше на базі школи 63 проведено творчий конкурс “Різдвяні вечорниці”, в якому взяли участь наші талановиті учні.
Дякуємо вам за гідні виступи!
Ви-молодці!!!
Пишаємося вами!!!