![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2020/11/126054894_2758516511077722_4699586067083092424_n.jpg)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)
До Дня Гідності та Свободи учні 4-Г класу (класовод Вітько Ю.Р.) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі “Будьмо гідними!”Вітайте переможців: 1 місце – Дяченко Марина2 місце – Нурберг Єва,Толкачова Дар’я, Озерський Кирило, Бурлака Марина.ВІТАЄМО!
До Дня Гідності та Свободи учні 4-Г класу (класовод Вітько Ю.Р.) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі “Будьмо гідними!”Вітайте переможців: 1 місце – Дяченко Марина2 місце – Нурберг Єва,Толкачова Дар’я, Озерський Кирило, Бурлака Марина.ВІТАЄМО!