Герої серед нас…

ГЕРОЇ СЕРЕД НАС…
Учнями 9-А класу ( кл. керівник Мельник В. О.) спільно з учнівським самоврядуванням школи проведено УРОК МУЖНОСТІ за участю військовослужбовців 101окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України та рідних випускника школи, офіцера Збройних сил України, який загинув у зоні АТО, Тимошенка Романа Васильовича.
Учасники заходу привітали військовослужбовців та працівників школи, які виконували свій громадянський обов’язок у Лавах Збройних сил України, з Днем Захисника України та вшанували пам’ять військовослужбовців, які загинули, виконуючи військовий обов’язок, та поклали квіти до меморіальної дошки випускника школи Романа Тимошенко.
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Учні 1-4 класів дружно зустрічали наших захисників, висловили подяку за мирне щасливе дитинство і подарували нашим гостям пам’ятні подарунки.
Висловлюємо подяку учням 2-а, 2-б, 3-а, 4-б, 4-в класів за активну участь у заходах до Дня Захисника України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Олімпійський урокОлімпійський урок

В школі № 243 відбувся Олімпійський урокза участю заслуженого Майстра спорту України, кавалер ордена княгині Ольги III ступеня, багаторазової чемпіонки Європи та Світу, срібної призерки Всесвітніх ігор 2017 року Березовської

УЧАСТЬ У ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ “РІЗДВЯНІ ВЕЧОРНИЦІ-2019”УЧАСТЬ У ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ “РІЗДВЯНІ ВЕЧОРНИЦІ-2019”

За підтримки депутата Київради Валентина Миколайовича Мондриївського вперше на базі школи 63 проведено творчий конкурс “Різдвяні вечорниці”, в якому взяли участь наші талановиті учні.Дякуємо вам за гідні виступи!Ви-молодці!!!Пишаємося вами!!! #щасливедитинство#талановитідітишколи243