Герої серед нас…

ГЕРОЇ СЕРЕД НАС…
Учнями 9-А класу ( кл. керівник Мельник В. О.) спільно з учнівським самоврядуванням школи проведено УРОК МУЖНОСТІ за участю військовослужбовців 101окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України та рідних випускника школи, офіцера Збройних сил України, який загинув у зоні АТО, Тимошенка Романа Васильовича.
Учасники заходу привітали військовослужбовців та працівників школи, які виконували свій громадянський обов’язок у Лавах Збройних сил України, з Днем Захисника України та вшанували пам’ять військовослужбовців, які загинули, виконуючи військовий обов’язок, та поклали квіти до меморіальної дошки випускника школи Романа Тимошенко.
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Учні 1-4 класів дружно зустрічали наших захисників, висловили подяку за мирне щасливе дитинство і подарували нашим гостям пам’ятні подарунки.
Висловлюємо подяку учням 2-а, 2-б, 3-а, 4-б, 4-в класів за активну участь у заходах до Дня Захисника України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ГЕРОЇ КРУТ У ПАМ’ЯТІ НАЩАДКІВ…ГЕРОЇ КРУТ У ПАМ’ЯТІ НАЩАДКІВ…

Про подвиг юних захисників, які загинули в бою під Крутами обговорювали на групі подовженого дня учні 3-В,Г класів (вихователі Омельченко Д.В, Лисенко Н.А.) під час проведення виховної години “Герої Крут

ВИКОРИСТОВУЄМО ЧАС З КОРИСТЮ!ВИКОРИСТОВУЄМО ЧАС З КОРИСТЮ!

Під час дистанційного навчання наші учні не лише наачаються, але й випробовують свої сили у різноманітних конкурсах.Учні 5-7-х класів взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді “ВСЕОСВІТА-ВЕСНА-2020” з української мови та стали