Діти- наше майбутнє!

Надзвичайно приємно вітати талановитих маленьких переможців, яких ми визначили за результатам конкурсу малюнків до Дня захисника України.
Спільно з управлінням освіти Подільського району та школами 243, 46, 63 дякуємо діткам та їх батькам за участь. Чекаємо на ваші нові роботи! Започаткуємо творчу традицію.

Переможців відзначили і святково відправили на шкільні канікули!

Успіхів вам, діти!Успіхів вам, діти!

У День українськоі писемності та мови учні 3-4 класів ЗЗСО # 243 взяли участь у шкільному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика. Цей конкурс є одним з найулюбленіших заходів

#НІКОЛИ_ЗНОВУ#НІКОЛИ_ЗНОВУ

Дню Пам’яті і Примирення та 75-й річниці визволення від нацизмуприсвячується….Творча колективна робота учнів 9-Б класу та класного керівника Коренської Віти Анатоліївни. https://www.facebook.com/school243/videos/2295543114083515/ #Ми_памятаємо#Памятаємо_Перемагаємо!

ДОПОМОЖИ ЗАХИСНИКАМДОПОМОЖИ ЗАХИСНИКАМ

шкільнаблагодійна акція, до якої долучилися понад 100 родин, учнів, педагогів нашого закладу26 січня 2021 року військовослужбовцям, які наразі перебувають у військовому шпиталі на лікуванні, передано нашу благодійну допомогу.МИ З ВАМИ,