Канікули учнів 11 класу!

Все менше і менше часу відділяє наших одинадцятикласників від самостійного дорослого життя.
На осінніх канікулах наші одинадцятикласники разом із класним керівником Крупко Людмилою Володимирівною вирушили у пошуках своїх життєвих мрій на екскурсію до Київського національного університету культури і мистецтв!
А ви готові зробити свій вибір?

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ# ЦІКАВІ УРОКИ# КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО✓243ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ# ЦІКАВІ УРОКИ# КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО✓243

Продовжують набувати математичних компетенцій учні 3-г класу на уроці математики: розв’язування задач на спільну роботу. (Класовод Крамаренко О.Ю.)

“Поетична зірка”“Поетична зірка”

До Дня української писемності та мовипроведено ІІІ шкільний конкурс читців “Поетична зірка”Щороку до цього заходу долучається все більше учнів, які люблять українське слово, українську літературу, книгу, національну культуру.У цьому році