Олімпійський урок

В школі № 243 відбувся Олімпійський урок
за участю заслуженого Майстра спорту України, кавалер ордена княгині Ольги III ступеня, багаторазової чемпіонки Європи та Світу, срібної призерки Всесвітніх ігор 2017 року Березовської Іванни та майстра спорту України міжнародного класу, дворазової чемпіонки Світу серед юніорів Колеснік Карини.
У заході взяли участь понад 400 учнів 3-11 класів.
Розпочався захід парадом спортсменів школи. Глядачі мали можливість подивитися показовий виступ
учнів-вихованців ФК «Поділ»,а перший символічний гол у новому навчальному році забили почесні гості свята.