ОСІННІЙ БАЛ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Сьогодні 130 першокласників відвідали свій перший шкільний Осінній Бал!
Пройшло лише 2 місяці, а як подорослішали наші діти!
Багато вже чому навчилися! А головне, – полюбили свою школу, свого першого вчителя, свою першу парту…..
Під керівництвом казкової Феї учні виконали свій перший шкільний вальс!
Стало гарною традицією вітати учнів 1-х класів випускниками 11-х класів, які вручили найменшим школярам значки з емблемою школи.
До батьків першокласників з вітальним словом звернулася помічник депутата Київради В.М.Мондриївського Тамара Іванівна Горбачова і побажала успіхів та здійснення мрій.
Чудова атмосфера свята пошириться і на осінні канікули, які відбудуться з 26 жовтня по 3 листопада.
Веселих і теплих канікул!
До зустрічі!!!