Перший дзвінок

ПЕРШИЙ ДЗВІНОК…
КРОК З ДИТИНСТВА У МАЙБУТНЄ….
Сьогодні Перший шкільний дзвінок пролунав 35-й раз для 930 учнів школи 243.
Особливо хіилюючим він став для 135 першокласників!!
А Перший Олімпійський урок на новому шкільному стадіоні із старшокласниками провели справжні чемпіони України та Європи!

Нехай цей новий навчальний рік стане для всіх учнів щедрим на результати, яскравим на враження, цікавим і незабутнім!!!!

Сьогодні на уроці мовленнєвого розвитку в 5а класіСьогодні на уроці мовленнєвого розвитку в 5а класі

вчитель Маншиліна М.В.) складали твір-опис тварини за власними спостереженнями. Це стало нагодою для того, аби кожен міг показати свого домашнього улюбленця і розповісти про нього. То ж ми познайомились і

Сучасним підліткам дуже важливо знати, як діяти у випадку кібербулінгу. Учні нашої школи змогли перевірити, чи достатньо вони озброєні знаннями на цей випадок.Сучасним підліткам дуже важливо знати, як діяти у випадку кібербулінгу. Учні нашої школи змогли перевірити, чи достатньо вони озброєні знаннями на цей випадок.

Вітаємо переможців онлайн-вікторини “Кібербулінг – що це і як зупинити?” на платформі Kahoot!: Осуховська Варвара (8-В клас), Савченко Мілана (8-А), Солодкий Андрій (8-А), Олександра Месенко (8-А), Самойленко Марія (8-В), Черкасова

для учнів 5-х класів, який підготувала вчитель української мови та літератури Якушко Т.Ю.Команди із задоволенням виконували запропоновані завдання на станціях “Долоньки побажань”, “Країна єдності”, “Країна мрій”, “Країна символів”, “Країна свят”,