ПИШАЄМОСЯ!!!

Сьогодні педагогічний колектив школи отримав подяку і слова вдячності від колективу Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова за високий рівень підготовки до навчання студентки 1 курсу Інженерно-педагогічного факультету Коберник Анни Олександрівни, випускниці 2019 року, переможниці IV етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання 2019 року, стипендіату Президента України 2019 року.
Нехай щастить, Аню!!!

Подальших успіхів та нових перемог!!!!

ГОТУЄМОСЬ ДО ВЕЛИКОДНЯ 🎁🎀🌈🥮🥨УРОК-СВЯТО “Великдень/Оstern” у 4-б класі підготувала і провела учитель німецької мови Дроненко Ірина Вікторівна.ГОТУЄМОСЬ ДО ВЕЛИКОДНЯ 🎁🎀🌈🥮🥨УРОК-СВЯТО “Великдень/Оstern” у 4-б класі підготувала і провела учитель німецької мови Дроненко Ірина Вікторівна.

Учні розширили свій кругозір та змогли порівняти традиції святкування Frohe Oster та Великодня в Німеччині та в Україні, дізналися про символи свята.Тепер вони точно зможуть розповісти про традиції святкування Frohe

ТИЖДЕНЬ ПАРТНЕРСТВА “Від співпраці до успіху!”👏🤝👌 ПРОДОВЖУЄТЬСЯ…ТИЖДЕНЬ ПАРТНЕРСТВА “Від співпраці до успіху!”👏🤝👌 ПРОДОВЖУЄТЬСЯ…

Сьогодні відбулися зустрічі керівництва школи з батьками та учнями 11 класів з питання організованого закінчення навчального року та проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Адміністрація вийшла до батьків з пропозиціями щодо алгоритму