НОВОРІЧНІ ДИВА РОЗПОЧИНАЮТЬСЯ…

Сьогодні Святий Миколай завітав і до наших дітей, бо всі вони були слухняними і чемними!!!
Творіть добро і воно обов’язково до вас повернеться!!!

На онлайн-засіданні педагогічної ради обговорювали хід проведення самооцінювання внутрішньої системи забезпечення якості освіти ЗЗСО №243 Подільського району м.Києва у 2020-2021 н.р. за 4 напрямами:На онлайн-засіданні педагогічної ради обговорювали хід проведення самооцінювання внутрішньої системи забезпечення якості освіти ЗЗСО №243 Подільського району м.Києва у 2020-2021 н.р. за 4 напрямами:

Освітнє середовище у закладі освіти Система оцінювання здобувачів освіти Оцінювання педагогічної діяльності педагогічної діяльності педагогічних працівників Управлінські процеси у закладі освітиНа цьому засіданні виокремили ряд першочергових питань, що потребують вирішення

ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНИХ МОВ розпочався з відкритих уроків!ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНИХ МОВ розпочався з відкритих уроків!

Бінарний урок англійської та німецької мов “Дві мови- одна родина’ провели для учнів 4-Б класу, який навчається за вснукраїнським експериментом з вивчення двох іноземних мов з 1 класу, учитель англійської