Свято футболу!

Сьогодні у нашій школі відбулася Урочиста церемонія нагородження кращих футболістів, меценатів, партнерів ФК “Поділ-Академія” у 2019 році.
Дружна футбольна родина прийняла до свого складу наймолодших футболістів.
На Святі були присутні почесні гості:
Валентин Миколайович Мондриївський, заступник Київського міського голови,
Віталій Андрійович Волошкевич, заступник голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації, Валентина Миколаївна Кузьменко, начальник відділу виховної роботи та безпеки життя Управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації, директор ЗЗСО 63 Вікторія Вікторівна Кабушко, Ольга Володимирівна Славная, директор ПРЦК “Поділ”.
Пишаємося нашими учнями, які отримали найвищі нагороди:
Арман Дерахшимашхаді
Максим Диченко
Артем Пілінський
Качуровський Павло та ін.
Бажаємо вам успіхів та нових перемог у Новому 2020 році!