УЧАСТЬ У ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ “РІЗДВЯНІ ВЕЧОРНИЦІ-2019”

За підтримки депутата Київради Валентина Миколайовича Мондриївського вперше на базі школи 63 проведено творчий конкурс “Різдвяні вечорниці”, в якому взяли участь наші талановиті учні.
Дякуємо вам за гідні виступи!
Ви-молодці!!!
Пишаємося вами!!!

#щасливедитинство
#талановитідітишколи243

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

“Жива пам’ять людських сердець” – так назвали зустріч з учасником бойових дій в Афганістані, полковником Михайлом Григоровичем Вертушковим учні 10-х класів. 15 лютого виповнюється 31 рік виводу військ з Афганістану.

ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ…ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ…

Сьогодні з колективом провели відеонараду.Учителі почувають себе добре, сидять вдома, дотримуються всіх правил безпеки, освоюють нові технології дистанційного навчання, беруть участь у вебінарах, готують дописи у видання та своїм учням