ВІДВЕРТО ПРО ГОЛОВНЕ: БУЛІНГ В ШКОЛІ

Профілактичну бесіду про актуальну наразі проблему булінгу серед учнів провів з учнями 6-Б класу патрульний поліцейський М.В.Голобородько.
Дякуємо за співпрацю!

#безпекадітей
#щасливедитинство

УВАГА!З 14 вересня Київ переходить на ПОМАРАНЧЕВИЙ РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ.УВАГА!З 14 вересня Київ переходить на ПОМАРАНЧЕВИЙ РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ.

Основним нормативним документом до виконання всіма учасниками освітнього процесу залишається постанова МОЗ від 22.08.2020 №50.ШКОЛА 243 ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ У ТОМУ Ж РЕЖИМІ.ЩО ЗМІНИТЬСЯ З 14 ВЕРЕСНЯ? ДЛЯ УЧНІВ :температурний скринінг

Благодійний фонд “Школа Майбутнього”Благодійний фонд “Школа Майбутнього”

Друзі, у нас є приголомшлива новина для школярів і їх батьків! Наш фонд спільно з YEP @yepincubators запускає нову ініціативу, яка спрямована на розвиток стартап культури серед учнів старших класів!