ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНИХ МОВ розпочався з відкритих уроків!

Бінарний урок англійської та німецької мов “Дві мови- одна родина’ провели для учнів 4-Б класу, який навчається за вснукраїнським експериментом з вивчення двох іноземних мов з 1 класу, учитель англійської мови Балик А.Р. та вчитель німецької мови Дроненко І.В.
Дивовижно! Діти легко переходили з однієї мови на іншу!!!
Результати експерименту несподівано вражають!
Успіхів вам!!!

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху в 9-А класіУ рамках Тижня безпеки дорожнього руху в 9-А класі

(кл.кер. Дроненко І.В.) відбулася виховна година “Знання на дорозі – безпека підростаючого покоління”. Учні активно обговорювали проблемні ситуації, безпечну поведінку та позитивне ставлення до вимог безпеки учасників дорожнього руху.

БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІБЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ

День безпечного інтернету відзначається у другий вівторок лютого з 2004 року з метою популяризації безпечного і більш відповідального використання онлайн-технологій особливо, серед дітей і молодих людей в усьому світі.Кожного року