ЗЗСО 243 Без рубрики УКРАЇНА НАВІКИ ЄДИНА!!!!

УКРАЇНА НАВІКИ ЄДИНА!!!!

У День Соборності України учні школи віддали свою шану і повагу всім, хто в різні часи історії української державності боровся за її єдність і цілісність, на Урочистому зібранні “УКРАЇНА НАВІКИ ЄДИНА!” за участю заступника голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Миколи Григоровича Дубовика, військовослужбовців 101 окремої бригади охорони Генерального штабу , батьків випускника школи 2006 року, офіцера Збройних сил України, старшого лейтенанта Р.Тимошенка, який загинув в АТО.
На завершення урочистостей всі учасники утворили живий ланцюг Єднання.

Вітаємо зі Святом!
Будемо гідними громадянами своєї держави!!!
З любов’ю до України!!!!