ДЕНЬ ЗУСТРІЧІ ВЕСНИ

П’ятий рік у закладі проходить шкільний конкурс “Я -ВЕСНА-2020” для дівчаток 2-4-х класів.
Під час Конкурсу відбувся показ образів Дівчини-весни, заплітання косичок.
Учасниці виконали вальс весняних квітів, співали веснянки та українські пісні про весну, розповідали легенди і вивчали народні обряди заплітання дівочої коси.
Свято було чудове!!!
Дякуємо всім учасницям, їхнім матусям за підготовку до Свята, помічнику депутата Київради Ю.В.Крикунова Олегу Петровичу Дрижаю за участь у заходах Дня зустрічі Весни.
ВЕСНА ПРИЙШЛА!!!

#Щасливе_дитинство