ВІТАЄМО З ПОЧЕСНИМИ НАГОРОДАМИ!!!

Напередодні святкування Міжнародного дня жінок- 8 БЕРЕЗНЯ працівники нашої школи отримали відзнаки Управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації.

ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ, КРАСИ І ТЕПЛА!!!

#Талановиті_вчителі_243

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ#КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО ✓243ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ#КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО ✓243

Учні 2-Б класу продовжують набувати необхідних компетентностей з української мови, працюючи над зв’язком слів у реченні, оповіданнями, виділяючи в тексті час і місце подій.(Класовод Карпенко І.С.)

НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ 💻🖥💿📀НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ 💻🖥💿📀

П’яті класи (5-А, 5-Б, 5-В) на уроках інформатики вчаться складати алгоритми з використанням структури повторення.Працюємо з “Конструктором алгоритмів”, змагаємось в “Студії коду”, хто пройде більше рівнів, і виконуємо навчальні проєкти