![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2020/03/88347136_2534707633458612_4684968691756957696_n.jpg)
Напередодні святкування Міжнародного дня жінок- 8 БЕРЕЗНЯ працівники нашої школи отримали відзнаки Управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації.
ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ, КРАСИ І ТЕПЛА!!!
Напередодні святкування Міжнародного дня жінок- 8 БЕРЕЗНЯ працівники нашої школи отримали відзнаки Управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації.
ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ, КРАСИ І ТЕПЛА!!!