ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ…

Сьогодні з колективом провели відеонараду.
Учителі почувають себе добре, сидять вдома, дотримуються всіх правил безпеки, освоюють нові технології дистанційного навчання, беруть участь у вебінарах, готують дописи у видання та своїм учням для навчання після канікул.
А ще дуже сумують за своїми вихованцями….

НАШІ ДОБРІ СПРАВИ❤❤❤НАШІ ДОБРІ СПРАВИ❤❤❤

У рамках #ЩедрийВівторок та #Освітній_Хакатон_2020 з 1 по 11 грудня у закладі освіти проходять благодійні акції : Акція “Подаруй дітям радість” (для дітей з інвалідністю), Акція “Ліки для важкопоранених воїнів”.ЕКО-Конкурс

КІБЕРБУЛІНГ У ЦИФРОВОМУ ПРОСТОРІ- актуальна та вкрай важлива тема.КІБЕРБУЛІНГ У ЦИФРОВОМУ ПРОСТОРІ- актуальна та вкрай важлива тема.

У рамках проведення Місячника безпеки з 30.03 по 02.04 проведено тематичні онлайн-заходи, а саме:“Кібер-Булінг або агресія в інтернеті” в 5-А класі (кл.кер.Маншиліна М.В.);“Я знаю, як спілкуватись в Інтернеті #НЕ ВЕДУСЬ”