ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Ученицю 6-А класу Нікітченко Надію та вчителя української мови та літератури Маншиліну Марину Валеріївну!
Молодці!

29 квітня – Міжнародний день танцю.🎼🎸💃🕺29 квітня – Міжнародний день танцю.🎼🎸💃🕺

Хто з нас не любить танцювати?!Напевно, серед вас не знайдеться байдужих. Жодне свято не обходиться без них. І хай не всі вміють танцювати, але безумовно одне: краса танцю зрозуміла всім.

На заняттях у соціально-спортивній школі ‘Фонду “Реал Мадрид”На заняттях у соціально-спортивній школі ‘Фонду “Реал Мадрид”

не лише по-літньому тепло, але й смачно! А Ви полюбляєте морозиво, в літній спекотний день?Майстер-клас для малюків провела Ірина Цевонюк в техніці об’ємна аплікація.

У рамках Тижня іноземних мов та зарубіжної літературиУ рамках Тижня іноземних мов та зарубіжної літератури

проведено захоплюючу вікторину із зарубіжної літератури з учнями 6-А класу “Назви автора, згадай героя” ( учитель Мельник Валентина Олексіївна).Сьогодні рідко побачиш у дитини в руках книгу! Але ми змінюємо ці