НАВЧАЄМОСЬ ДИСТАНЦІЙНО

Педагогічний челендж від вчителів школи 243 “Мій творчий здобуток” із впровадження дистанційного навчання успішно прийняла від учителя початкових класів Наталія Гуменюк (2-Б) учитель початкових класів Ірина Карпенко (1-Б).
Першачки у захваті! А це для нас – найголовніше!

#ЗалишайтесьВдомаЕщё

НОВИНИ З ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯНОВИНИ З ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Чим діти займаються вдома після уроків?У всесвiтнiй день супу , учні 2-В класу разом з вихователем ГПД Охрімовою Олесею Юріївною лiпили равлика, але не на обiд Молодці!Вийшло чудово!#ТворчіВчителі_243#Талановитідітишколи243

У рамках відзначення Захисника та Захисниць України🇺🇦🇺🇦 13.10 відбулися військово- спортивні змагання “Україна-мати, вмій її захищати” 🇺🇦💛💙серед команд учнів 10 класів.У рамках відзначення Захисника та Захисниць України🇺🇦🇺🇦 13.10 відбулися військово- спортивні змагання “Україна-мати, вмій її захищати” 🇺🇦💛💙серед команд учнів 10 класів.

Переможцями в категоріях сталиСтрільба:Індивідуальні Гогоц Віталій., учень 10 а класу.Командний залік: 10а кл.Метання гранати:Солопенко Костянтин, учень 10б кл.Командний залік:10б кл.Підтягування:Крайзельбург Олександр, учень10б кл.Командний залік: 10б кл.Віджимання:Гордієнко Владислав, учень 10б кл..Командний