Департамент освіти і науки Києва

УЧАСНИЦІ СВЯТА “Я-ВЕСНА-2020” ВІТАЮТЬ СВОЇХ МАМ З ПРИЙДЕШНІМ СВЯТОМ ВЕСНИ!УЧАСНИЦІ СВЯТА “Я-ВЕСНА-2020” ВІТАЮТЬ СВОЇХ МАМ З ПРИЙДЕШНІМ СВЯТОМ ВЕСНИ!

Найдорожче для кожної мами – це їхні діти! Матінко моя єдина!Ти для мене цілий світ!І хоч я мала дитина,Хоч мені лиш кілька літ,Та тебе, матусю мила,Я кохаю над життяІ бажаю:

УВАГА!З 14 вересня Київ переходить на ПОМАРАНЧЕВИЙ РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ.УВАГА!З 14 вересня Київ переходить на ПОМАРАНЧЕВИЙ РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ.

Основним нормативним документом до виконання всіма учасниками освітнього процесу залишається постанова МОЗ від 22.08.2020 №50.ШКОЛА 243 ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ У ТОМУ Ж РЕЖИМІ.ЩО ЗМІНИТЬСЯ З 14 ВЕРЕСНЯ? ДЛЯ УЧНІВ :температурний скринінг