Друзі, сподіваємося, що ви прокинулися і вже радієте новому дню!

Адже вже о 10:00 стартує 4 тиждень Всеукраїнської школи онлайн. Усі уроки на сьогодні вже заплановано на YouTube МОН:
www.youtube.com/c/MONUKRAINE

Традиційно ділимося з вами розкладом на тиждень, де заздалегідь вказані теми кожного уроку.

Також нагадуємо, що для вашої зручності працюють окремі списки відтворення для кожного класу, просто клікайте на потрібне вам посилання:

5 клас – bit.ly/USO5class
6 клас –bit.ly/USO6class
7 клас – bit.ly/USO7class
8 клас – bit.ly/USO8class
9 клас – bit.ly/USO9class
10 клас – bit.ly/USO10class
11 клас – bit.ly/USO11class

Уся інформація про Всеукраїнську школу онлайн зібрана на сайті МОН за посиланням: bit.ly/2XT6BlA

Онлайн- виховні години на тему ” Що таке принципи академічної доброчесністі та чому вони важливі?” у 8-А класі (кл.кер. Дроненко І.В.) та 10-Б класі (кл.кер. Коренська В.А.)Онлайн- виховні години на тему ” Що таке принципи академічної доброчесністі та чому вони важливі?” у 8-А класі (кл.кер. Дроненко І.В.) та 10-Б класі (кл.кер. Коренська В.А.)

Батьки відіграють ключову роль у дотриманні дітьми принципів академічної доброчесності. Якщо вдома толерують порушення доброчесності: наприклад, купують дитині збірники ГДЗ або ж виконують за дітей домашні завдання, то як би

ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ ❤💛💙ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ ❤💛💙

Учні, батьки, вчителі школи напередодні Нового року організували Акцію “Допоможи захиснику” .Сьогодні благодійну допомогу передали для поранених військовослужбовців, які наразі перебувають у військовому шпиталі.Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до допомоги