Міністерство освіти і науки України

Як говорити з дитиною про COVID-19? Як налагодити спілкування в нових реаліях так, щоб задоволені були батьки і діти?

Публікуємо корисні матеріали для батьків дітей різного віку:
▪ ідеї як провести карантин з користю bit.ly/34HlSY3
▪ поради як спланувати час та розклад під час пандемії bit.ly/3cxo0V3

Дякуємо партнерам UNICEF Ukraine за підготовку!

Докладніше: bit.ly/3bg358I

Розпочався ТИЖДЕНЬ МОЛОДШОГО ШКОЛЯРА “Експериментуючи, навчаємось”Розпочався ТИЖДЕНЬ МОЛОДШОГО ШКОЛЯРА “Експериментуючи, навчаємось”

Сьогодні- День Повітря На уроках – досліджуємо повітря і живі організми ⚘Учні 3-Б класу ( класний керівник Гуменюк Наталія Іванівна) працювали як справжні науковці . Кожна група учнів-дослідників підготувала і

20-22 квітня на базі нашого закладу пройшов фінал Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2021” у номінації “Трудове навчання”.20-22 квітня на базі нашого закладу пройшов фінал Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2021” у номінації “Трудове навчання”.

Учні 7-х класіві стали учасниками надзвичайно цікавих онлайн- уроків трудового навчання, які проводили вчителі-фіналісти Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року-2021”.Спрацювали всі як одна дружна команда: алміністрація- вчителі-діти.Особлива вдячність нашим учням, які показали