Департамент освіти і науки Києва

🇺🇦 Департамент освіти і науки Києва запрошує учнів, їх батьків та освітян столиці долучитися до онлайн-флешмобу #Моя_вишиванка, присвяченому Всесвітньому дню вишиванки, який цьогоріч відзначається 21 травня.

Одягаючи свою вишиванку, ми демонструємо не лише її красу й унікальність, але й засвідчуємо нашу єдність та приналежність до славної української культурної традиції.

☝️Флешмоб #Моя_вишиванка не обмежує учасників ні в творчості, ні в форматах: публікуйте фото, відео, вірші, розповіді, малюнки, пісні і танці, присвячені вишиванці – берегині українського роду!

Не забуваємо ставити хештег #Моя_вишиванка та поширювати дописи у спільноті Все буде Добре! ОК!
«Вишиванка – твій генетичний код!»