15 ТРАВНЯ- МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ’Ї

З родини починається життя людини, тут вона формується як особистість.
Сім’я – джерело любові та поваги. Будучи основою суспільства, вона залишається берегинею культурних традицій, загальнолюдських цінностей і наступності поколінь.
Дорогі друзі!
Любіть і бережіть свої сім’ї, цінуйте й підтримуйте нашу велику шкільну родину, піклуйтеся один про одного в класі і вдома щодня, адже це і є ЖИТТЯ!
Нехай у ваших сім’ях завжди панує любов, щастя, мир, розуміння, повага і добро!

#Наша_школа_велика_родина!!!
#Збережемо_шкільні_традиції!!!