ПРИВІТАННЯ КОЛЕГАМ З ДНЕМ УЧИТЕЛЯ ВІД ВЕТЕРАНА ОСВІТЯНСЬКОЇ НИВИ – учителя школи 243 м.Києва Слесаренко Нінель Андріївни

Якось так трапилось у моєму житті, що доля звела мене з чудовою людиною про яку хотілось би зараз написати. Запитаєте чому? Все дуже просто, Вона як і я – вчитель. Але вчитель з життєвим досвідом, а також і педагогічним майже 50 років!!! Хотілось би подякувати Слесаренко Нінель Андріївні, котра колись працювала в ЗЗСО 243 за чудовий та душевно написаний нею вірш-привітання всім колегам з нагоди свята до Дня Вчителя.🤗☺️ТОБІ ВЧИТЕЛЕШановний вчителе, земний тобі уклінза все зігріте в душах поколінь.За сивину на скронях, зморшки на лиціза добрі, ясні, милі очі ці.Ти забуваєш про діла домашнісвою сім'ю та свій поганий стан.Бо в зошитах роботи є вчорашні,ще поурочний, календарний план.Немає більшої для тебе нагороди,не треба кращої відради, насолоди.Як зігрівать малесенькі тільцядушею, серцем, силою слівця. Хай Бог дає тобі і сили, і терпіннядовести свою справу до кінця.Твій розум, доброта, любов та вміннячервоною хай будуть стрічкою вінця.Бажаю я тобі здоров'я, віри, силищасливих теплих років майбуття.Щоб у житті недоля не косилаЩоб не було зневіри, каяття.Хай вам щастить в роботі та житті,хай збудуться всі задумки, бажання.Нехай завжди живуть у майбуттівсі ваші добрі справи й починання. Слесаренко Н.А.Вірші Нінель Андріївна пише сама, вони проникають в саме серце і залишаються там назавжди. На відео можна переглянути і послухати ще один із багатьох, написаний автором вірш – "Звернення до молоді".

Geplaatst door Ирина Карпенко op Donderdag 1 oktober 2020