Творимо Освіту РАЗОМ!!!

До професійного свята Дня працівників освіти вчителів школи було відзначено почесними нагородами Департаменту освіти і науки Київської міської ради (КМДА):Почесною грамотою – Дупліхіна Алла Олександрівна, учитель початкових класів Грамотою – Хоменко Ніна Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, Мусієнко Валентина Борисівна, учитель початкових класів Подякою-Зайцева Катерина Сергіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Козленко Юлія Іванівна, учитель початкових класів Нікітченко Марина Олексіївна, медична сестра.Педагогічних працівників школи відзначено почесними нагородами управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації:Грамотою- Деревицьку Людмилу Андріївну, учителя математики та інформатикиПодяками- Крамаренко Ольгу Юріївну, учителя початкових класів Вітько Юлію Романівну, учителя початкових класів Дроненко Ірину Вікторівну, учителя німецької мови, кл.керівника 8-а класу. Вітаємо вас, шановні колеги!Зичимо нових успіхів і перемог , реалізації професійних планів і задумів!