Екологічна акція до Дня захисника України – висадження Алеї хризантем “Дякуємо, Захиснику!”

Дякуємо усім батькам, учням, працівникам школи, хто долучився до колективної справи!

24 лютого у рамках Тижня партнерства відбулися онлайн-зустрічі батьків з класними керівниками 1-4 класів.🤝🤝🤝 Порушувалися такі теми як:24 лютого у рамках Тижня партнерства відбулися онлайн-зустрічі батьків з класними керівниками 1-4 класів.🤝🤝🤝 Порушувалися такі теми як:

Безпека дітей в інтернеті”, “Як допомогти дитині в навчанні”, “Булінг у дитячому середовищі”, ““Правила поведінки здобувачів освіти”, “Співпраця школи і родини”, “Підготовка до ДПА:як допомогти дитині здолати психологічні бар’єри “.

15 ТРАВНЯ -ДЕНЬ ЄВРОПИ🇪🇺🇪🇺🇪🇺15 ТРАВНЯ -ДЕНЬ ЄВРОПИ🇪🇺🇪🇺🇪🇺

До Дня Європи учні старших класів презентували віртуальні подорожі до країн Європи, а саме:– Австрія ,7-А клас (кл.кер.Дроненко І.В.).– Італія, 8-Б клас (кл.кер.Ходзицька І.Ю.).– Німеччина, 9-А клас (кл.кер.Зайцева К.С.).– Польща,