Учні 1-В класу приєдналися до Акції “16 днів проти насильства “(кл.керівник Ященко Тетяна Олегівна).

Ми проти насильства у світі!1-В на прикладі двох яблук побачив, як насильство та похвала впливають на людейЩо відбувається з нами, коли нас люблять та хвалять? Що буде з тими, над ким ми знущаємося?А що обереш ти?

16.11.21. в 4-Б класі (класоводи Гуменюк Н.І.) відбулася виховна година до Дня толерантності.16.11.21. в 4-Б класі (класоводи Гуменюк Н.І.) відбулася виховна година до Дня толерантності.

Діти міркували, якими можуть бути наслідки нетолерантних дій, визначали власний ліміт людяності, аналізуючи його. Зрозуміли чому ця тема є зараз актуальною? Знайомились з різними типами толерантності. Учні дійшли висновку, що

ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ⛑️📣🧯🧰ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ⛑️📣🧯🧰

В рамках тижня безпеки життєдіяльності в 7-Б класі (класний керівник Герасименко Любов Миколаївна) проведено вікторину “Дотримуйся правил безпеки!” Учні пригадали правила безпечної поведінки вдома, на вулиці та у надзвичайній ситуації.