ПІДТРИМУЄМО ФЛЕШМОБ

#Моя_Соборна_Україна💙💛Привітання до Дня Соборності України від учнів 11-Б класу (класний керівник Присідько Людмила Миколаївна)🇺🇦🇺🇦🇺🇦

На заняттях у соціально-спортивній школі ‘Фонду “Реал Мадрид”На заняттях у соціально-спортивній школі ‘Фонду “Реал Мадрид”

не лише по-літньому тепло, але й смачно! А Ви полюбляєте морозиво, в літній спекотний день?Майстер-клас для малюків провела Ірина Цевонюк в техніці об’ємна аплікація.

Онлайн- виховні години на тему ” Що таке принципи академічної доброчесністі та чому вони важливі?” у 8-А класі (кл.кер. Дроненко І.В.) та 10-Б класі (кл.кер. Коренська В.А.)Онлайн- виховні години на тему ” Що таке принципи академічної доброчесністі та чому вони важливі?” у 8-А класі (кл.кер. Дроненко І.В.) та 10-Б класі (кл.кер. Коренська В.А.)

Батьки відіграють ключову роль у дотриманні дітьми принципів академічної доброчесності. Якщо вдома толерують порушення доброчесності: наприклад, купують дитині збірники ГДЗ або ж виконують за дітей домашні завдання, то як би

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

“Жива пам’ять людських сердець” – так назвали зустріч з учасником бойових дій в Афганістані, полковником Михайлом Григоровичем Вертушковим учні 10-х класів. 15 лютого виповнюється 31 рік виводу військ з Афганістану.