Поетичний вернісаж “Леся Українка і ми українці”. У День відзначення 150-річчя з дня народження геніальної української поетесси, письменниці Лесі Українки учні 5-А класу разом із учителем української мови та літератури Маншиліною Мариною Валеріївною гортали сторінки біографії, читали вірші, слухали музику, писали акровірші про видатну українку.

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ# КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО✓243ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ# КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО✓243

Учні 1-Б класу з класоводом Бойко Мариною Сергіївною закріплюють вимову звуків [р], [р’]; формуючи навичку читання та писання слів; збагачують словниковий запас, досліджують медіа ( реклама)

ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ – 2020.ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ – 2020.

Шановні учні!Весняні канікули розпочинаються від сьогодні, понеділок 23 березня, а закінчуються у неділю 29 березня.Просимо вас ретельно дотримуватися правил безпечної поведінки в побуті та під час карантину.Знаходьтесь вдома – так