![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2021/04/169580710_2857867781142594_1116169464588537310_n.jpg)
У рамках проведення Місячника безпеки з 30.03 по 02.04 проведено тематичні онлайн-заходи, а саме:“Кібер-Булінг або агресія в інтернеті” в 5-А класі (кл.кер.Маншиліна М.В.);
“Я знаю, як спілкуватись в Інтернеті #НЕ ВЕДУСЬ” в 6-Б класі (кл.кер.Герасименко Л.М.)
“Кібербулінг та інші загрози в інтернеті” в 7-Б класі (кл.кер. Крупко Л.В.);
“Кібербулінг – що це і як це зупинити” у 8-Б класі (кл.кер. Ходзицька І.Ю.).Учні підвищили рівень поінформованості щодо онлайн-негативу і дізналися , як його можна зупинити.Бережіть себе і свої родини!