НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ На уроці математики у 5-В класі цікаво і пізнавально ( учитель Зайцева К. С.)

для учнів 5-х класів, який підготувала вчитель української мови та літератури Якушко Т.Ю.Команди із задоволенням виконували запропоновані завдання на станціях “Долоньки побажань”, “Країна єдності”, “Країна мрій”, “Країна символів”, “Країна свят”,

ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ – 2020.ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ – 2020.

Шановні учні!Весняні канікули розпочинаються від сьогодні, понеділок 23 березня, а закінчуються у неділю 29 березня.Просимо вас ретельно дотримуватися правил безпечної поведінки в побуті та під час карантину.Знаходьтесь вдома – так

УКРАЇНА – ТЕРИТОРІЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!УКРАЇНА – ТЕРИТОРІЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

До Дня Гідності та Свободив онлайн форматі відбулися заходи:патріотичний урок “Тернистий шлях до свободи” в 5-Г класі (кл.кер. Козленко Ю.І.);виховні години “Вільні творять майбутнє” в 6-А класі (кл.кер. Маншиліна М.В.)