ЗЗСО 243 Без рубрики Онлайн- виховні години на тему ” Що таке принципи академічної доброчесністі та чому вони важливі?” у 8-А класі (кл.кер. Дроненко І.В.) та 10-Б класі (кл.кер. Коренська В.А.)

Онлайн- виховні години на тему ” Що таке принципи академічної доброчесністі та чому вони важливі?” у 8-А класі (кл.кер. Дроненко І.В.) та 10-Б класі (кл.кер. Коренська В.А.)

Батьки відіграють ключову роль у дотриманні дітьми принципів академічної доброчесності. Якщо вдома толерують порушення доброчесності: наприклад, купують дитині збірники ГДЗ або ж виконують за дітей домашні завдання, то як би школа не старалася – учнів буде важко переконати, що вчитися доброчесно – правильно.⚠️Академічна доброчесність базується на чесності, довірі, мужності, повазі, відповідальності та справедливості. Мужність полягає у вмінні сказати собі “ні”, коли є можливість списати чи піти легшим шляхом. Це стосується не тільки учнів, а й учителів.Далі буде…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

У рамках Тижня літератури та мистецтва у 6-а класі пройшов урок-гра «Дивосвіт скарбів книжкових»У рамках Тижня літератури та мистецтва у 6-а класі пройшов урок-гра «Дивосвіт скарбів книжкових»

(учитель Якушко Тетяна Юріївна) Різноманітні питання брейн-рингу , охопили багато вивчених творів та життєписи письменників. Учні продемонстрували чудове володіння великою кількістю інформації, з величезним азартом та захопленням виконували завдання гри.

Сьогодні в учнів 4-х класів відбулося свято випуску з початкової школи “РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ”Сьогодні в учнів 4-х класів відбулося свято випуску з початкової школи “РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ”

У такі непрості і складні часи діти повинні мати право на відчуття радості і щастя, підтримку, віру у майбутнє! Сьогоднішні емоції незабутні для всіх дітей, батьків і вчителів!!! До зустрічі