о Всесвітнього дня Земл

До Всесвітнього дня Землі пройшли екологічні виховні години:”Земля – наш спільний дім” у 8-А класі (класний керівник Дроненко І.В.).🌍💚♻️“Збережи планету чистою” у 8-Б класі (класний керівник Ходзицька І.Ю.)✔Учні обговорювали екологічні проблеми нашого міста, країни та планети; висловлювали свої думки щодо забруднення та покращення екологічного стану планети.✔Збережемо нашу планету красивою!!!

НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ ТА МИР В УКРАЇНІ НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА Сьогодні на онлайн-уроці англійської мови в 5-В класі на тему: “Допомога іншим людям” діти: обговорювали важливість

Дякую всім, хто долучився до Ранкової кави з директором школи в онлайн-форматі.Дякую всім, хто долучився до Ранкової кави з директором школи в онлайн-форматі.

Сподіваюсь, спілкування було корисним і необхідним.До наступногоі у Ранковій каві!З повагою, директор ЗЗСО #243 Л. Матвєєва

НОВОРІЧНІ ДИВА ПРОДОВЖУЮТЬСЯ… 🧑‍🎄🎅🌲❄️☃️НОВОРІЧНІ ДИВА ПРОДОВЖУЮТЬСЯ… 🧑‍🎄🎅🌲❄️☃️

У цьому році учні 4-х класів спробували себе у ролі акторів у Новорічних виставах для молодших школярівПодивіться, які образи, костюми!!!А настрій по-справжньому, новорічний!!!! Святий Миколай жодного нашого учня не минув!