о Всесвітнього дня Земл

До Всесвітнього дня Землі пройшли екологічні виховні години:”Земля – наш спільний дім” у 8-А класі (класний керівник Дроненко І.В.).🌍💚♻️“Збережи планету чистою” у 8-Б класі (класний керівник Ходзицька І.Ю.)✔Учні обговорювали екологічні проблеми нашого міста, країни та планети; висловлювали свої думки щодо забруднення та покращення екологічного стану планети.✔Збережемо нашу планету красивою!!!

Урок зарубіжної літератури в 9-Б класі на тему “Собаче серце”Урок зарубіжної літератури в 9-Б класі на тему “Собаче серце”

М.Булгакова – як метафора соціальних експериментів революційної доби” ( учитель Мельник Валентина Олексіївна).Література і історія завжди поруч, цікавий експеримент професора Преображенського змусив замислитись над темою дисгармонії, доведеної до абсурду через

ШКОЛА 243 НА 100% ЗАБЕЗПЕЧЕНА ДЕЗІНФІКУЮЧИМИ ТА МИЮЧИМИ ЗАСОБАМИ!!!ШКОЛА 243 НА 100% ЗАБЕЗПЕЧЕНА ДЕЗІНФІКУЮЧИМИ ТА МИЮЧИМИ ЗАСОБАМИ!!!

Шановні батьки учнів нашої школи!Хочемо вас запевнити, що школа має всі необхідні засоби для прибирання в класах, дезінфікуючі та миючі засоби та антисептики для рук.Просимо вас не хвилюватися!Збирати кошти на

#НІКОЛИ_ЗНОВУ#НІКОЛИ_ЗНОВУ

Дню Пам’яті і Примирення та 75-й річниці визволення від нацизмуприсвячується….Творча колективна робота учнів 9-Б класу та класного керівника Коренської Віти Анатоліївни. https://www.facebook.com/school243/videos/2295543114083515/ #Ми_памятаємо#Памятаємо_Перемагаємо!