ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ…

23 квітня людство святкує Всеукраїнський День психолога. ❤🤝👏У рамках Тижня психології практичним психологом школи Лябах Іриною Олексіївною спільно з класними керівниками проведено ряд заходів :🔺️ тренінг для учнів 7-х класів “Шкідливі звички “🔺️тренінг для учнів 6-го класу “Конфлікти та способи їх вирішення”.Наші завдання:✔підвищити рівень знань учасників освітнього процесу про психологію ✔сприяти всебічному розвитку школярів✔ створити позитивний настрій ✔підтримати розвиток творчих здібностей✔формувати толерантні стосунки✔сприяти формуванню здорового способу життя.

8Ира Лябах, Любов Герасименко и ещё 6