ЧОРНОБИЛЬ-ВАЖЛИВИЙ УРОК ДЛЯ СВІТУ

А чи знаєш ти, світе, як гірко ридає полин?… Як тяжко, як тужно моєму народу болить?…✴26 квітня учні 7-Б, 7-В, 8-Б, 9-А, 11-А, 11-Б класів взяли участь у шкільній онлайн-конференції “35 років Чорнобильській трагедії: важливий урок для світу” до Міжнародного дня пам’яті Чорнобильської трагедії.(вчитель Крупко Л.В.).✴Учні дізналися про глибину трагедії, що сталася 35 років потому, про героїчну роботу ліквідаторів аварії. ✴Зробили висновки щодо необережного, а подекуди, і злочинного ставлення людини до природи і довкілля.☢Аварія на Чорнобильській АЕС, що сталася 26 квітня 1986 року, стала найбільшою в історії ядерної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків, так і за економічними збитками та впливом на довкілля. ☢Вибух на четвертому енергоблоці спричинив зростання радіаційного рівня до межі, в 30-40 разів більшої, ніж під час вибуху в Хіросімі в 1945 році.✔Тож не треба повторювати помилок, давайте берегти оточуючий світ. Настав час усій громадськості бити на сполох, рятувати своє майбутнє, майбутнє людства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ# ЦІКАВІ УРОКИ# КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО✓243ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ# ЦІКАВІ УРОКИ# КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО✓243

Продовжують набувати математичних компетенцій учні 3-г класу на уроці математики: розв’язування задач на спільну роботу. (Класовод Крамаренко О.Ю.)

УВАГА! 14 ВЕРЕСНЯ КИЇВ ПЕРЕХОДИТЬ НА ПОМАРАНЧЕВИЙ РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ!УВАГА! 14 ВЕРЕСНЯ КИЇВ ПЕРЕХОДИТЬ НА ПОМАРАНЧЕВИЙ РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ!

Основним нормативним документом до виконання всіма учасниками освітнього процесу залишається постанова МОЗ від 22.08.2020 №50.Школа 243 проловжує працювати у тому ж режимі.У закладі щоденно проводиться моніторинг відвідування і захворюваності серед