ЧОРНОБИЛЬ-ВАЖЛИВИЙ УРОК ДЛЯ СВІТУ

А чи знаєш ти, світе, як гірко ридає полин?… Як тяжко, як тужно моєму народу болить?…✴26 квітня учні 7-Б, 7-В, 8-Б, 9-А, 11-А, 11-Б класів взяли участь у шкільній онлайн-конференції “35 років Чорнобильській трагедії: важливий урок для світу” до Міжнародного дня пам’яті Чорнобильської трагедії.(вчитель Крупко Л.В.).✴Учні дізналися про глибину трагедії, що сталася 35 років потому, про героїчну роботу ліквідаторів аварії. ✴Зробили висновки щодо необережного, а подекуди, і злочинного ставлення людини до природи і довкілля.☢Аварія на Чорнобильській АЕС, що сталася 26 квітня 1986 року, стала найбільшою в історії ядерної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків, так і за економічними збитками та впливом на довкілля. ☢Вибух на четвертому енергоблоці спричинив зростання радіаційного рівня до межі, в 30-40 разів більшої, ніж під час вибуху в Хіросімі в 1945 році.✔Тож не треба повторювати помилок, давайте берегти оточуючий світ. Настав час усій громадськості бити на сполох, рятувати своє майбутнє, майбутнє людства.