ТИЖДЕНЬ ХУДОЖНЬО-ТЕХНОЛОНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН ТРИВАЄ…🎨🖼🧶🎀🎁❤

Світ надзвичайно цікавий і загадковий!📌Сьогодні на уроці мистецтва учні 6-А класу познайомились з творчістю українського художника Олега Шуляка, його картинами- загадками, та картинами -ілюзіями, які здалеку сприймаються як портрет, але, придивившись, ми бачимо композиції з людьми, деревами, різноманітними спорудами.( Вчитель Цевонюк І.В.)

Зустріч з батькамиЗустріч з батьками

5 грудня відбулися години спілкування батьків з учителями. Батьки мали можливість поспілкуватись з учителями та отримати консультації. Працювали плідно. Ми завжди готові до співпраці! #Партнерствовосвіті #ЗмінюємоОсвітуРазом

Цікаві і пізнавальні канікули…Цікаві і пізнавальні канікули…

Виявилися для учнів 6-В класу, які разом зі своїм класним керівником Людмилою Михайлівною Малкіною вивчали історичні та улюблені місця свого рідного міста. Було по-справжньому пізнавально і весело!!!!

ДОПОМОЖИ ЗАХИСНИКАМДОПОМОЖИ ЗАХИСНИКАМ

шкільнаблагодійна акція, до якої долучилися понад 100 родин, учнів, педагогів нашого закладу26 січня 2021 року військовослужбовцям, які наразі перебувають у військовому шпиталі на лікуванні, передано нашу благодійну допомогу.МИ З ВАМИ,