Сьогодні для учнів школи #243 Подільського району м.Києва

відбулася величезна подія- відкриття соціально-спортивної школи Фонду «Реал Мадрид».⚽⚽⚽На урочистості завітали зіркові гості із Фонду «Реал Мадрид», всесвітньо відомі футболісти: 🏆Роберто Карлос Да Сілва Роша- почесний амбасадор Фонду «Реал Мадрид», Чемпіон світу 2002 року,🏆Луїш Фігу- володар Золотого м’яча 2000 року та звання Гравець року ФІФА 2001 року,🏆Ігор Бєланов- володар Золотого м’яча 1986 року.Серед почесних гостей заходу були присутні :Елена Фернандес Санчес- керуюча з питань розвитку європейського напряму Фонду “Реал Мадрид”Роса Ронкаль Хіменез- директорка з питань розвитку міжнародного напряму Фонду “Реал Мадрид”Хав’єр Фуентес Леха- радник Посольства Іспанії в УкраїніТарас Герега- віце-президент ГО “Епіцентр дітям”Ярослав Нестерович – президент ГО “Епіцентр дітям”Галина Федорівна Герега- співвласник компанії “Епіцентр К”Віталій Андрійович Волошкевич – в. о. голови Подільської районної в місті Києві державної адміністраціїОлексій Миколайович Сидоренко – начальник управління освіти Подільського району.Вихованці соціально-спортивної школи Фонду «Реал Мадрид» привітали гостей короваєм, вручили подяки почесним гостям і меценатам міжнародного проєкту, запросили забити у ворота “Щасливий гол” відомих світових футболістів⚽⚽⚽Учасників заходу привітали також запрошені гості – вихованці вокального ансамблю «Співаночка» та сучасного спортивного танцю «Колібрі» Будинку дитячої творчості Подільського району.Незабутні емоції від зустрічі та спілкування залишуться у дитячих серцях яскравими спогадами❤️❤️❤️ДЯКУЄМО ВСІМ, ХТО ДОПОМІГ РЕАЛІЗУВАТИ МРІЇ НАШИХ ДІТЕЙ!!! ❤️❤️❤️Для довідки22 жовтня 2020 року розпочалося навчання учнів ЗЗСО #243 у соціально – спортивній школі Фонду «Реал Мадрид», створеної на базі закладу освіти.Наразі у ній навчаються майже 50 учнів із соціально незахищених родин (сироти, напівсироти, багатодітні матері, матері-одиначки, діти учасників АТО), які забезпечуються безкоштовним харчуванням, спортивним інвентарем та формою.Учні мають можливість відвідувати заняття з футболу, мотивуючі тренінги, вивчати іноземну мову.