![](http://sch243.kyiv.ua/wp-content/uploads/2021/09/241990151_2971585206437517_3828511738064015570_n.jpg)
Життя – великий дар, який нам дається Природою, і який не можна купити. Це єдине, що не продається, не міняється на щось, не достається просто так – воно нам дарується, тому й цінніше від усього на світі. Саме життя – це диво, коли з маленької клітини народжується людина. А потім дитинка росте, бачить і пізнає навколишній світ, радіє його різноманітності, незвичності. Проте як вона зуміє розпорядитися цим даром – залежить від неї самої. Шкільним психологом Лябах І.О. було проведено тематичні заходи «Життя – найбільша цінність»,
а саме:
Акція «Я обираю життя» серед учнів 5-10 класів
Заняття з елементами тренінгу «Ти цілий світ» серед учнів 8-9 класів.Зробіть крок на зустріч любові та розумінню!