Треба йти до кінця всім разом!ПРАЦЮЄМО ЯК ЄДИНА КОМАНДАПідтримка в такі моменти дуже важлива для кожного.

На заняттях у соціально-спортивній школі ‘Фонду “Реал Мадрид”На заняттях у соціально-спортивній школі ‘Фонду “Реал Мадрид”

не лише по-літньому тепло, але й смачно! А Ви полюбляєте морозиво, в літній спекотний день?Майстер-клас для малюків провела Ірина Цевонюк в техніці об’ємна аплікація.

МІЖНАРОДНИЙ ЛІТКРАТУРНИЙ КОНКУРС ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКАМІЖНАРОДНИЙ ЛІТКРАТУРНИЙ КОНКУРС ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Не дивлячись, що навчання продовжується в дистанційній формі, учні 5-11 класів ЗЗСО №243 з задоволенням долучилися до Міжнародного літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, який відбувся в онлайн- режимі! Ми бажаємо