РОБИМО ЦІКАВИМ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ# ТАЛАНОВИТІ УЧНІ# МАЙСТЕРНІ ВЧИТЕЛІ#

Здібні учні 4-Б класу (класоводи Гуменюк Н.І.) на уроці предмета “Я досліджую світ” працювали з темою “Чи потрібні організму мікроелементи” Діти досліджували, які продукти необхідно вживати в їжу, щоб організм був наповнений корисними вітамінами та мікроелементами.Успіхів вам, юні дослідники!:)

ТИЖДЕНЬ ХУДОЖНЬО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ДИСЦИПЛІН ПРОДОВЖУЄТЬСЯ 🎨🖼🧵🧶🎀🎁ТИЖДЕНЬ ХУДОЖНЬО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ДИСЦИПЛІН ПРОДОВЖУЄТЬСЯ 🎨🖼🧵🧶🎀🎁

27 квітня відбувся брейн-ринг в онлайн-форматі між учнями 8-А та 8-Б класів на тему «Безпека праці», підготовлений учителями трудового навчання Ходзицькою І. Ю., Чхало В.І.Здобувачі освіти показали розуміння того, що

Онлайн- виховні години на тему ” Що таке принципи академічної доброчесністі та чому вони важливі?” у 8-А класі (кл.кер. Дроненко І.В.) та 10-Б класі (кл.кер. Коренська В.А.)Онлайн- виховні години на тему ” Що таке принципи академічної доброчесністі та чому вони важливі?” у 8-А класі (кл.кер. Дроненко І.В.) та 10-Б класі (кл.кер. Коренська В.А.)

Батьки відіграють ключову роль у дотриманні дітьми принципів академічної доброчесності. Якщо вдома толерують порушення доброчесності: наприклад, купують дитині збірники ГДЗ або ж виконують за дітей домашні завдання, то як би