З нагоди відзначення Міжнародного дня толерантності в 4-В класі (класовод Власюк О.І.)

було проведено відео-вікторину. 👋👌❤Діти відповідали на різні запитання, впізнавали характерні ознаки толерантної людини, підбирали слова-синоніми до букв слова ТОЛЕРАНТНІСТЬ. ❤❤Також учні виконають практичну роботу за темою: намалюють відповідні малюнки або створять аплікацію “Квітка толерантності”.🌼🌼🌼 Всі діти зрозуміли та засвоїли правила толерантної людини.

ПОВЕРТАЙТЕСЬ ЖИВИМИ, НАШІ ДОРОГІ ЗАХИСНИКИ!!!💙💛💙💛ПОВЕРТАЙТЕСЬ ЖИВИМИ, НАШІ ДОРОГІ ЗАХИСНИКИ!!!💙💛💙💛

СЗШ 243 м.Києва, розвідка 30ОМБр щиро дякує вам за подарунки та привітання! Хтось скаже: навіщо бійцям іграшки? Але справа не в іграшке, а в тій щирості, з якою дитина віддавала

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА в ЗЗСО #243ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА в ЗЗСО #243

розпочався з книжкової виставки , присвяченої правам дитини. Ми сподіваємося, що цей Тиждень буде стимулом для учнів поглиблювати свої знання заради становлення вільних , відповідальних, гідних громадян!